| Balan_Ioana_1988 a întrebat:

Ador mirosul odorizantului din magazinele NIKE. Spuneti-mi va rog de unde pot lua un odorizant sa miroase asa. vreau original. nu facaturi. cine imi da siteuri cu fake uri sa nu se oboseasca sa mai posteze. vreau un ajutor pe bune..Caut de foarte mult timp acest odorizant. Promit ca dau fundita la cel care ma ajuta. Multumesc, prieteni! P.S. am odorizant cu bubblegum... spray. nu persista mai mult de 3 min.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Incearca Abercrombie si dupa sa spui daca e mai bun ca Nike.Te asigur ca e mult mai bun, chiar si decit unele parfumuri foarte cunoscute.singura chestie este ca nu persinsta mirosul in timp.De unde poti cumpara? Cauta la wwwnike.com sau www.abercrombie.com si cumperi online.De la abercrombie cel mai tare si de fapt cu asta dau si ei in magazine este FIERCE COLOGNE.Insa ei dau parfumul asta cum sa zic au ceva spcial sil ard ceva de genul asta sau au ceva special.Bine acum tu nu ai cum mirosi abercrombie pentru ca nu exista magazine in Romania, dar daca ai drum prin Anglia sau la Milano o poti face.In sf deci cauti online si cumperi daca stii exact ce vrei de la nike.Dar ti-am zis din toate magazinele nici unul nu se compara cu abercrombie la chestia asta.Eu iau si dau pe haine, si asa fac si ei dau si pe haine si in magazin peste tot.Bafta oricum.Ok ma uitai la Nike dar nu au asa ceva deodorante cologne ceva de genul asta.Probabil ei au de undeva de dau prin magazin, deci nu este ceva deal lor.Singurul mod sa afli cu ce dau e sa intrebi pe aia la magazin.Deci trebuie sa afli mai intii cu ce dau ei.Si nu e vorba de fake exact asa este si al lor nu persista, doar ca ei au litri butoaie si au aparatele alea ce sprayaza intruna, doar ca nu le vezi tu.De ex asta abercrombie persista doar stiu si eu 2-3 ore, sau poate ceva mai mult, dar dind asa mereu se impregneaza in haine.Cei care lucreaza la abercombie sint cu sticla in mina toata ziua pus ca au din astea sus pe pereti care din minute in minute baga la greu.Ok bafta oricum, mai mult nu te pot ajuta.

| CristianCRS a răspuns:

Odorizantul cel mai apropiat ca miros de cel din magazine Nike (daca nu cumva chiar asta folosesc) este CWS Frutto Bubble Gum. Apoi avand un miros asemanator si fiind de foarte buna calitate este si Odorizantul California Scents GOLDEN STATE DELIGHT (pe asta il am in masina, si e al naibii de puternic si de persistent ). Site-uri gasesti si tu pe google, eu ti-am spus numele, California Scents le-am gasit la Dedeman, cred ca prin hypermarketuri se mai gasesc, dar CWS Frutto le iau de la un prieten care probabil le ia tot de pe net.