| TOFFIXman a întrebat:

Am dat din greseala o gaura in usa si nu stiu cum sa o repar. E de la porta doors si are culoarea un fel de alb mai maroniu si model de lemn. Ma intrebam cam cum o pot masca sau cum o pot repara.

6 răspunsuri:
| laeimbrea a răspuns:

Încearcă cu "chit de cuțit" pentru lemn, găsești la dedeman... Cred ca e vreo 10 lei cutia

| Panamax a răspuns:

Depinde ce gaura ai dat.
Sa intre cainele?

| TOFFIXman explică (pentru laeimbrea):

E cam adanca si din cate am inteles chitul doar mascheaza denivelarile mici

regis
| regis a răspuns (pentru TOFFIXman):

Chitul acoperă si gauri mari. Umple cu ce ai pe acasă: spuma poliuretanica, silicon, chit, chiar poxilina. Apoi dezvolta-ți talentul cu niste carioci, pana camuflezi gaurica.

| laeimbrea a răspuns (pentru TOFFIXman):

Dai cu spuma poliuretanica, astepti sa se întărească, o tai frumos si dai cu chitul.

| TOFFIXman explică (pentru regis):

Am sa vad cum rezolv si daca chiar merge iti dau funda