| Pixxie00 a întrebat:

Am nevoie de ideii : Cum sa imi decorez camera?
M-am mutat acum 5 luni intr-un apartament nou si nu am facut mari schimbari la camera mea... E o camera destul de mare, cu peretii albi si mobila normala: pat, sifonier, masa pe care sta televizorul, birou si un dulap suspendat deasupra biroului. Totul este din lemn (o culoare mai deschisa, lemn de cires parca sau ceva de genu'). Sunt fata si am 13 ani si vreau idei cum ar fi : sa imi umplu un perete de postere

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Incearca sa iti schimbi usa de la camera cu una de o culoare mai inchisa cu un model care sa iti placa tie. Poti sa alegi una de aici: http://www.usi-interior.eu. Vei vedea ca imediat va avea alta imagine.

| Zoshii a răspuns:

Depinde de personalitatea ta side ce iti place ......inchide ochii si imagineaza-ti, eu de exemplu, mi-am pictat peretii, fa-o si tu si deseneaza ce-ti trece prin cap, si inca o idee misto, astazi mi-am vopsit becul cu albastru si se vede foarte misto.....nu stiu daca e periculos am si intrebat mai devremelaughing dar a iesit foarte misto happy

| PappaBear a răspuns:

Totul depinde de gusturile si fantezia ta. Nu trebuie sa faci lucruri mari, uneori zugravitul camerei in alta culoare, rearanjarea mobilei, sau un iluminat diferit si creativ, va schimba radical look-ul ei.
http://lightsmart.ro/becuri-led

| Cristian_Kiki_1988 a răspuns:

Uite un articol cu cateva idei, poate iti face vre una cu ochiul;). De exemplu cea cu pluta pe pereti pare potrivita pentru ideea ta cu postere pentru ca poti sa le pui si sa le scoti foarte usor doar cu pioneze. Succes!

http://zugravesti.ro/cum-amenajam-spatiul-de-lucru/

| andreea5892 a răspuns:

Ai o imaginatie bogata, foloseste-te de ea!