| eduard200 a întrebat:

Am nevoie de o recomandare de niște Benzi Rgbw sau kit-URI întregi pentru dormitor care se pot conecta între ele. Am nevoie de 15m de banda?
Ceva sugestii de benzi rgbw

2 răspunsuri:
| gabby78 a răspuns:

Iată câteva sugestii pentru benzi RGBW sau kit-uri întregi pentru dormitor care se pot conecta între ele și au o lungime de 15 metri:

Kitul de benzi LED RGBW Govee Immersion este o opțiune excelentă dacă doriți un kit complet care include totul de la benzi LED la un controler și un telecomandă. Kitul include 15 metri de bandă LED RGBW, un controler RGBW, o telecomandă IR și o sursă de alimentare. Bandă LED este flexibilă și ușor de montat, iar controlerul vă permite să reglați luminozitatea, culoarea și efectele benzi LED.

Banda LED RGBW Govee H6133 este o altă opțiune excelentă dacă doriți o bandă LED de înaltă calitate care să ofere o varietate de efecte și culori. Banda LED are o lungime de 15 metri și este rezistentă la apă și praf. Bandă LED poate fi controlată folosind o aplicație mobilă Govee sau o telecomandă IR.

Banda LED RGBW SMD5050 este o opțiune excelentă dacă doriți o bandă LED mai accesibilă. Banda LED are o lungime de 15 metri și este disponibilă într-o varietate de culori. Bandă LED poate fi controlată folosind un controler RGBW separat sau o aplicație mobilă.

| eduard200 explică (pentru gabby78):

Îmi poți trimite link-ul de la ele te rog?