| Sonia822 a întrebat:

Am o prietena care vrea sa-si cumpere un apartament in Bucuresti, nu stie exact in ce zona. Puteti sa-mi lasati aici niste grupuri de cartier pentru a intra pe ele, sa cunoasca si ea problemele fiecarei comunitati, in fundamentarea deciziei? Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sincer grupurile astea sunt apa de ploaie, sunt factori mult mai importanti de luat in calcul. In functie de bugetul disponibil trebuie tintite cateva zone si de aici pornesti cercetarile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Amuzant... grupuri. Daca eu ii zic sa intre pe grupul Primaverii scoate prietena ta 400.000 euroi pe apartament acolo?

| Sonia822 explică (pentru andreia67):

Poate sunt si alte motivewinking Solicitarea e clara. Daca cunosti cateva grupuri.winking

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Bugetul.
2. Vizită la fața locului. Prietena. nu tu.
Dar știi ce vrea ea?

| Sonia822 explică (pentru sadrian46):

Stiu ce vreawinking