| MLSS a întrebat:

Prietena mea isi caut un prieten. Vrea sa fie frumos, respectabil si ar dori sa cunoasca, macar, mai multa lume.Cine doreste, din curiozitate, sa vorbeasca cu ea lasati-va idu-l.

4 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

Intrebare e ce ai u/ea de oferit si nu ma refer la fizic sau pi2da.
Sti cum e daca pui ceva bun pe tava vrei ceva la fel de bun pe tava.
winking

| DavidDj a răspuns:

Deejay_darknes2010.Sper sa facem cunostintabig grin

| Nairam17 a răspuns:

Eu cred ca acea prietena a ta, este ella... da, da... chiar tu happy Daca este asa si vrei sa vorbim lasa-mi id-ul tau intr-un mesaj privat. Ciao happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai greșit site-ul. Acesta este pentru întrebări, probleme și dezbateri.
Încearcă pe www.matrimoniale.ro. Eh, cum e acum?