| AdinaDenisia a întrebat:

Am primit azi un pui de cocker si nu este activ, cred ca are 3-4 saptamani, totul este in regula, doar ca nu este activ... vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Rabdare, se va "activa" dupa ce se va obisnui cu noul loc. E mic si poate e speriat, trist. Joaca-te cu el, mangaie, etc.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cam micut, de abia a deschis ochii! Si tu la varsta aia dormeai toata ziua! In plus a fost luat de langa mama si fratiorii lui, deci ruptura asta brusca nu prea ii pica bine.

| AdinaDenisia explică:

Multumesc happy