| unvecin a întrebat:

Am semănat cactuși și abia pe urmă am citit că nu trebuie acoperite semințele cu pământ.

Sub 1-1.5 cm pământ de flori universal, mai sunt ceva șanse să iasă?

Răspuns Câştigător
| cexter1997 a răspuns:

Da sunt sanse, findca si daca ai plantat sămânță de cactus nu conteaza exact la ce adancime cactusul creste si in cel mai uscat pamant, deci nu trebuie sa te ingrijorezi laughing

2 răspunsuri:
| unvecin explică (pentru cexter1997):

Nu s-a-ntâmplat. happy Am refolosit ghivecele pentru alte flori. happy

| cexter1997 a răspuns (pentru unvecin):

Dar de ingrijit le-ai ingrijit semintele?