| UseR4EveR a întrebat:

vreau sa pun gazon in curte am mai multe nelamuriri solul trebuie sapat adanc? si semintele trebuie doar presarate peste sol, nu trebuie acoperite? sper sa nu va prea stesez! Multumesc Anticipathappy

Răspuns Câştigător
| ionutza96 a răspuns:

Sincer si eu mi-am pus gazon si a iesit chiar fain. Prima oara am sapat un pic pamantul sa fie mai moale, l-am udat bine, am presarat semintele, am udat iar si am dat un pic cu fruca sa amestec pamantul cu semtintele. In timp ar trebui sa creasca daca il uzi in fiecare big grin...frunda?:X.sper sa iti fie de ajutor:*

3 răspunsuri:
| UseR4EveR explică:

HAI va rog