| mmm13 a întrebat:

Am si eu o drujba, si cand o turez moare, ca si cum nu ar avea benzina destula, aveti idee ce are?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da, e defecta happy.
Acuma serios, daca ti se pare ca nu are benzina destula, probabil acolo este problema. DAca nu te pricepi, du-o la un service specializat, piesele sunt destul de marunte si riscul de a o strica cu totul este destul de mare.

| kta1431k a răspuns:

Ai curatat filtrul? Carburatorul? Cred ca undeva este putin infundata. Demonteaz-o daca te pricepi, daca nu, mergi cu ea la un specialist.

| ind69 a răspuns:

Regleaza-i nivelul de benzina.(plutitorul)

| nicoletamarin a răspuns:

Tigaie Dry Cooker, 80 ron...add nico_crt.multumesc!