| AdrianaGeorgiana12345 a întrebat:

Am și eu o problema. Am folosit o soluție specială de curatare a mașinii de spălat vase. Am pus soluția și am dat pe un program cu temperatura mare, exact cum scrie in instrucțiuni. Când s-a terminat programul am deschis ușa și în interior aveam o bucată de plastic desprinsă... Poate să fie de la soluție?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai probabil de la temperatura.

| AdrianaGeorgiana12345 explică (pentru suntserios):

La asta m-am gândit și eu, dar și dacă băgăm vase la spălat la temperatura aceea? Nu era același lucru? Adică mă gândesc că dacă era o problema cu temperatura nu ar mai fii pus-o de la început la fabricarea mașinii. Temperatura a a fost de 65 grade...

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva o fi rămas ambalajul de la ceva (poate de la mașină?)

| AdrianaGeorgiana12345 explică (pentru sierra1):

Habar nu am, nu prea are de la ce... Că m-am tot uitat

| dullcat a răspuns:

Masina este veche? Ma indoiesc ca solutia a cauzat asta.

| AdrianaGeorgiana12345 explică (pentru dullcat):

Este noua, o folosesc de 2 luni cam așa...