| Argo31122 a întrebat:

Am si eu o problema mare, am sters mobila cu o solutie de mobila dar au ramas niste urme pe care nu stiu cum sa le fac sa dispara.Multumesc anticipat(ofer funda).

Răspuns Câştigător
| YoYoIonut a răspuns:

SAlut addy.Eu iti dau un sfat ca stiu.Cumpara solutia de mobila Ella vezi ca sunt mai multe modele o iei pe aia care miroase a motorina eu cu aia sterg mobila si o face lucioasa si nu ramane nicio urma.In legatura cu urmele tale de pe mobila nu prea mai ai ce face nu stiu deloc scuze dar cumpara Ella care miroase a motorina!

1 răspuns:
| troller2103 a răspuns:

Pai` conteaza ce fel de solutie este!happy

eu folosesc Clin care este pentru geamuri dar merge super biine pe mobila...

Foloseste un prosopel sau ceva de bumbac si mai sterge odata mobila...happy

spune.mi daca a iesit...
funda?