| VladGangstaBoy a întrebat:

Buna,am si eu o problema la telefon...
In folderul DCIM exista un alt folder numit.thumbnails care contine poze si alte fiesiere pe care le-am sters demult si imi ocupa destul de mult spatiu pe cardul sd, iar daca il sterg dupa o perioada reapare si nu stiu cum sa fac sa nu mai reapara...
Va multumesc anticipat... Ofer FUUNDAA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum e la telefon. Dar la fel se creaza foldere si pe aparatul foto. Incearca o formatare a cardului (ca si cum ar fi nou) si atunci iti va sterge tot. Dar ai grija, inainte de asta descarca tot ce ai.