| trasorv a întrebat:

Am un flex Black&Decker KG 2000 si mi s-a ars rotorul. Stie cineva unde gasesc piese de schimb in Braila sau in apropiere? Multumesc

6 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia ca s-a ars? Miroase?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Achizitioneaza altul

| Weyland a răspuns:

Cel mai apropiat service Black&Decker autorizat este AtelierulTau.ro, în Bucureşti:

http://www.atelierultau.ro/contact_us.php

| trasorv explică (pentru Weyland):

Este un raspuns bun dar Bucurestiul nu este chiar aproape.multumesc

| iZberg a răspuns:

Mai bine ati iei altul ca cine stie ce ati face la el si ti se strica peste 2 saptamani iar si va trebuii sal duci acolo iar asa fac astia til repara cat de cat da lasa ceva care sa se poata strica cat de repede si sal duci inapoi sa til faca si asa ai ei profit foarte mare

| LinaCobarstean a răspuns:

Slaba firma, mai repede iti cumperi altu nou