| cineva15 a întrebat:

Am un pistol de spuma.am folosit un tub de spuma iar pistolul n l-am curatat. teava aia a pistolului cum o pot curata de spuma intarita pe interiorul acelei tevi? merge cu spirt sau diluant ca altceva nu am?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosi asa ceva; il vei strica. Exista un curatitor pentru pistol, la toate magazinele de unde cumperi spuma.Asa numitul "cliner". Lucrez in domeniu,te pot ajuta, lasa-mi un mesaj, daca vrei.Numai bine.

2 răspunsuri:
| tvictory68 a răspuns:

Este un tub special

| ionutza96 a răspuns:

Exista spray de curatat pistolul de spumahappy. fundita?:X