| melittavio a întrebat:

As dori foarte mult sa construiesc un scaun balansoar pentru mine in casa care poate sa aiba sau talpi arcuite sau mecanism de leganat dar nu am o schita dupa care sa ma ghidez. Daca ma poate ajuta cineva cu o shita i-as fi foarte recunoscator. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| SoloPC a răspuns:

Schita ti-o faci tu in cap!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Schita n-am dar vezi poate te ajuta asta, sunt mai multe imagini, din toate unghiurile http://www.balansoare.com/apps/photos/photo?photoid=132875165

| yonutzzz95 a răspuns:

Schita o faci cum iti place tie din cap