| eucristina a întrebat:

As dori va rog ajutor din partea d-voastra.
poate stie cineva de unde pot cumpara copacelul albastru care apare in linkul de mai jos: http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau poate copacelul roz din linkul de mai jos: http://www.perpetuum.ro/......ID223.html

Va multumesc tare mult de ajutor.
Le caut de f mult timp si nu stiu de unde le pot cumpara.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! primul link nu merge, totusi poti incerca la marile florarii, si in magazinele: Real, Metro...incearca.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu cred ca ala albastru este artificial si il poti gasi in magazinele cu decoratiuni interioare pentru ca copacii nu pot sta intr-un doarmitor intr-o vitrina de sticla! iar ala roz pare mai naturala putea fi o specie de azalee ceva, dupa structura si culoarea florilor.

| eucristina explică (pentru IngerulSiDraculTau):

Am incercat in magazinele de decoratiuni. nimic sad
credeti-ma ca il caut de mult timp. de asta am cerut ajutor aici. poate stie cineva, poate l-a vazut prin vreun magazin si imi da informatii sa merg direct la tinta big grin