| ElenaGhilbert a întrebat:

As vrea sa imi decorez odaia, este un spatiu micut dar functional. Ce idei imi propuneti?

2 răspunsuri:
| dorulacatus a răspuns:

Este cam vaga intrebarea ta. Pentru a decora o camera trebuie sa tii cont de mai multe detalii cum ar fi fereastra (sau ferestrele caci pot fi doua), sursa de caldura (soba sau calorifer), prize, intrerupatoare, etc. Un site informativ si util este www.euconstructor.ro Multa bafta!

| Diavolcata a răspuns:

Salut, uita cum sta treaba, gusturile in general nu se discuta, depinde de preferintele tale, ideile tale, culorile tale, "fluturi tai" tu stii cum vrei sa arate ca doar tu o sa stai acolo. Succes, ce pot spune sa fie Deschis!