| vladimir74 a întrebat:

Ati folosit careva bilele pentru spalat - Clean Ballz? Ce parere aveti? Multumesc

1 răspuns:
| LIN2010 a răspuns:

Salut''vlad37_6077'',rapunsul este DA, am folosit "bila miraculoasa" si parerea mea este ca nu trebuie sa-ti faci iluzii crezand ca o sa poti spala fara detergenti.Bila contine in interior mai multe bile minuscule, din minerale naturale, care intr-adevar inbunatatesc compozitia apei, ajutand astfel procesul de spalare.Este utila pentru spalari foarte usoare(perdele), dar cand e pusa la spalari grele(echipament de lucru/sportiv)nu se vede nici un rezultat, decat daca folosesti detergent.Acum depinde doar de tine daca vrei sa testezi asa ceva, eu nu mai dau bani''pe apa sambetei". Sper ca parerea mea sa-ti fie de folos in luarea deciziei.