| aliiina16 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre bilele pe p**** la baieti?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea sunt pentru puturosi, aia care nu stiu sa-si faca treaba cum trebuie, stiu decat o miscare, inainte si invers, daca nu cumva stau ei pe spate

| aliiina16 explică (pentru anonim_4396):

Prietenul meu are si stie mai mult decat ai specificat mai sus...si chiar nu e puturos ca si inainte sa aiba alea era la fel de bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru aliiina16):

Da? atunci spune-mi tu ce parere ai?

| aliiina16 explică (pentru anonim_4396):

Eu am o parere buna, desi nu avea nevoie, a fost alegerea lui si o respect doar nu o sa strict relatia de 3 ani pentrun asa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru aliiina16):

Recunoaste ca au aprut senzatii noi, adica eu nu stiu? am intalnit o fata care si-a implantat bile in interiorul vaginului,
c'est merveilleux, am folosit prezervativ cu asemenea adaosuri, inebuna fata hypnotized

| danimarinescu a răspuns (pentru aliiina16):

Multa fericire și ...sex. Si eu am 10 perle naturale. Niciodată femeilor din viața mea nu le-am provocat dureri, doar plăcere. Oricând ar risca un over again

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce "bile" ma?