| ShailaFlorina a întrebat:

Boacana mare! mi-a cazut o sticluta de parfum in chiuveta, si chiuveta mi s-a spart...Pana ajung sa cumpar alta, peste 2 spat ca intru in concediu si o sa am timp de cautat, credeti ca as putea sa o repar, sau sa dau cu ceva deasupra? ma cam enerveaza crapatura aia, imi da impresia ca e murdara, chiuveta fiind f alba.multumesc

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Chit alb pentru faianta, si nu va mai arata asa de urit, chiar daca se va mai vedea.

| zdrangoi a răspuns:

Silicon pentru instalatii sanitare, culoare alba.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Silicon sau niste chit si un pic de email pe deasupra

| LIN2010 a răspuns:

Nu se poate masca astfel incat sa nu se vada, deci singura solutie este inlocuirea.Respecte

| FlorinM28 a răspuns:

Eu zic sa-i da-i pace asa pentru ca nu ai ce sa-i faci.

| ShailaFlorina explică:

Multumesc tuturor...pana la urma a trebuit sa o schimb.