| Plevgabi_Gabiplev_1977 a întrebat:

Bunã ziua. Vreau sã zugrăvesc un apartament cu 4 camere şi mi-a fost recomandată vopseaua lavabilă Dulux mată cu latex.Vă rog,să-mi spuneți ce părere aveți despre Dulux cu latex, şi dacă este o vopsea lavabilă rezistentă în timp şi la spălări? Vă mulțumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Rezistent la spălare da, este - despre rezistență nu stiu ce să zic

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Kober Zertifikat, sau similare, cu ioni de argint

| DoarEuLeo a răspuns:

Eu recomand Aeria Gold, am folosit si este foarte rezistenta la spalari repetate. O gasesti la pachet cu amorsa in Dedeman.

| Decebal_Marius_Maria_1986 a răspuns:

Eu recomand Savana! Nu am auzit de Dulux si nici nu am folosit

| DanielaAncuta a răspuns:

Rezistenta in timp este si Aeria gold all-inclusive, se curata foarte usor. Este fff alba, mata si cu aspect matasos