| byatrice a întrebat:

Am in living mobila si canapeaua cu fotoliile wenge cu artar si nu stiu ce culoare sa aleg pentru pereti, covor, perdele si draperii pentru ca as prefera o nuanta mai vesela.Parchetul e cires si usa wenge.Astept cat mai multe raspunsuri.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Incearca o nuanta de piersica. Ca zugrav, am realizat cele mai multe lucrari in aceasta culoare. E vesela si se asorteaza cu aproape orice mobilier. Asta pentru pereti.

| cristi202 a răspuns:

Daca imi trimiti o fotografie cu incaperea, poate reusesc sa iti ofer o nuanta (sau mai multe, ca sa ai ce alege) care sa mearga pentru pereti. In plus, pentru a adauga incaperii ceva vesel, poate gasesti vreo idee pe www.picturadecorativapepereti.blogspot.com. Sunt citeva chestii dragute pe acolo.