| Ego a întrebat:

Am nevoie de ajutor:-s.As vrea sa´mi decorez camera, dar n´am inspiratieworried. E foarte goala, am doar patul, biroul, si un dulapstraight face. As vrea sa fie mai primitoare.Ps:Sunt fata si am 16 anihappy. Sugestii?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Eu am un panou pe care mi-am pus niste poze care-mi plac mie, doua flori in ghiveci. ai putea sa mai pui un ceas de perete asa mai amuzant.

| Yone_5447 a răspuns:

Dami funda si iti zic cum te faci vip pe imvu ...GRATIS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee. prostiii... oh go on. stii ti`o decorezi dupa gustul tau` degeaba iti spunem noi sa iti lipesti postere cu poate tie nu iti place. la fel e si camera mea.` si ma simt in largul meu`. las-o asa `...si va fi mai ok` laughingdecat cu tot felul de postere, eventual schimbi draperiile (perdelele)viu colorate, roz bombon:X

| Denisa a răspuns:

Poti sa iti pui postere pe ea, sau sa desenezi(daca te lasa parintii) cu acoarele niste floricele sau orice altceva. Poti sa iti pui diplomele, daca ai, in rama si sa te pui pe pereti.

| lextim a răspuns:

Ai putea pe un perete pune o oglinda amre cu niste tabureti si ceva ramuri decorative.

| AnaigroeG a răspuns:

Niste perdele si draperii viu colorate
Un covor dragut
poze lipite pe perete in fata biroului
Niste maimutoaie atarnate prin camera daca ai.

| mihaelaqi a răspuns:

Pune-ti o oglinda mare sau cel putin ca sa dea spatiu mai mare( nu stiu daca vrei spatiu mai mare ) si rafturi unele sub altele e care sa-ti pui poze inramate si maimutoi si statuete si carti ( nu stiu daca sigur ar merge maimutoii dar poti de ex sa ii inlocuiesti cu sticlute goale de parfum daca vrei ) si cutii in care sa-ti pui bijuteriile. pune 2 masute langa pat ( comode) si aranajeaza le dupa gustul tau ( pune o carte cica o citesti o veioza intr-o parte si un ceas frumos intr-o alta parte ). Eu as vrea sa am un dormitor la dispozitie si bani sal aranjez big grin

| AnnyJonathann a răspuns:

Nu stiu precis alege ce va ce ti place:o culoare,postere, niste fotografii, ceva care iti creeaza placere.Eu stiu poate fotografiile la niste animale care iti plac, vezi ce doresti! Scrie pe o foaie ce-ti place apoi indeplinesteti acele dorinte! Inainte la lucrat! Bafta!

| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Mie mi-ar placea sa desenez pe pereti.Adica... nu ceva artistic... cum ar fi sa scrii : I love you si un desen.Sau ceva de genul sau fa-ti poze cu tine punele in rama si agatale de perete. Decupeaza poze din revista si lipeste-le pe perete. Sper ca ti-au fost de ajutor sugestiile mele.

| Anna_3507 a răspuns:

Mai pune niste flori frumoase, niste lampi viu colorate, poze cu tine, un covor dragut, coltul unde sa te machezi etc, si ce mai vrei tu.