| SexycoldVamp a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent! Din greseala am varsat apa fierbinte pe parchet si s-a umflat in unele locuri.Stiti cumva daca se poate dezumfla? Adica ce ar trebui sa fac sa revina la normal?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este suficient sa astepti sa se usuce la loc daca este din lemn.
In doua saptamani o sa inceapa sa scada.

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu cred ca mai ai ce sa faci happy

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Alte placi de parchet

| ionutss a răspuns:

Depinde ce fel de parchet... daca e laminat nu stiu daca si mai revine. Daca e modelul vechi din lemn poate sa si revina sau va trebui portiunea umflata sa l pui din nou.

| SexycoldVamp explică:

Multumesc de saturi.Ma gandeam eu ca e dus...