| Botezatu_Lucian_1986 a întrebat:

Salutare tuturor! Am dat si eu cu pumnul in perete ca sa nu imi pocnesc cun prieten.mi s-a umflat mana si m-am invinetit in palma si ma si doare.Ar trebui sa imi fac griji sau mi se dezumfla? poate e cineva care ma poate ajuta cu un hraspuns, mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, mergi la medic la camera de gardă la urgentă si in ziua de Paște lucreaza cineva, si fă o radiografie, nu sta asa ca zona se va umfla, nu trece de la sine, poate ai nevoie sa o pună in ghips. Numai un doctor poate sa pună diagnosticul, nu noi. Sanătate multă, si lasă nervii.