| ddisaratica a întrebat:

am o mica(mare) problema. ieri mi-am cumparat un troler. pe el avea o emblema lipita cu silicon, dar a cazut. am curat cu cutitul dar tot a ramas o pata.am incercat sa lipesc un abtipild, dar s-a dezlipit. cu ce pot sa scot pata? ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Incearca cu acetona.Dar, din ce material e, plastic sau textil?

| Andrey0070 a răspuns:

Sau cu crema de fata, pe o carpa moale, freci locul respectiv, se ia imediat, indiferent ca e plastic sau textil