| Otilikaa a întrebat:

am o pisica noua si isi face treburile in flori in vazon. ii arat sa-si faca in cutia cu nisip dar nu vrea. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ederaionela a răspuns:

Nu eu teasi sfatui sa nu pui flori in cutie stii ce trebuie sa faci? uite am avut un catel care isi facea nevoile in casa dar pana la urma sa invatat. uite cand il vedeam ca trebuie sa faca il duceam la cutie si facea acolo dar cand nul vedeam si pe urma ma duceam prin casa si gaseam ii trageam o palma si il duceam la cutie deci eu teasi sfatui :atunci cand face tragei o palma dupa ureche si dul la cutie ca atunci cand este batut intelege mai repede daca vede ca de fiecare data cand face il duci la olita atunci o sa se duca singur ca sa nul bati mult succes fundita te rog frumos

5 răspunsuri:
| selenaxXxgomez a răspuns:

Ai putea sa pui pamant in cutia ei de nisip, ca ea sa creadă că este tot o planta. Bafta si mult succes!

| PetreConstanta a răspuns:

Baga-o cu nasul unde isi face nevoile Pisica nu suporta asta dupa care arata-i unde sa faca Ai sa reusesti Pune o cutie cu nisip se va duce singura

| username_5501 a răspuns:

Planteaza flori in cutia cu nisip.

| KingOfMondialMt2 a răspuns:

Daca vezi ca mai face asa bateo mai intai cu palma daca mai continua poti sa iei un bat si sai dai incet

| asdfghjkl_8609 a răspuns:

Bag-o cu nasul acolo unde si-a facut nevoile, ceart-o, apoi du-o la cutia cu nisip happy pe pisica mea asa am invatat-o