| soryn1994 a întrebat:

Salut, cum pot sa dresez un pui mic de pisica sa faca la cutia cu nisip si sa nu fuga in sosea?

Răspuns Câştigător
| lauratpu a răspuns:

Draga Soryn il urmaresti sa vezi ce face, si cand o sa aive nevoie sa faca il ei si il duci in cutia de nisip, trebuie sa faci acest lucru decateva ori pana cand o sa invete. Mai multe nu pot sa iti spun. Asa am facut si eu cu pisica mea si s-a invatat.

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna! happy
Incearca sa vorbesti cu ea iar cand mai greseste tipa si tu un pic la ea fa-te spuarathee hee.
Cat despre fugitul in strada este animal nu prea ai ce-i face ii place sa fie liber, poate se duce sa-si caute mancare sau alte pisici.
Daca ai pisica de cand era mica sigur s-a invatat cu tine si se va intoarce inapoi indiferent unde va merge.
Te pup, pa pa! kiss

| Ghica_Sebastian_1992 a răspuns:

Sa muti cutia cu nisip in locul unde isi face ea nevoile.