| anca_1499 a întrebat:

am si eu o intrebare cam ciudata...nu stiti unde sau la cine as putea vinde Guano(excremente de lilieci), cum am citit pe net e cel mai bun ingrasamant natural.....Multumesc!

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La agricultori. Fa-ti reclama pe siturile de vanzari-cumparari si vezi ce se intampla!
Dar de unde ai tu asa ceva? Ca de obicei se gaseste in pesteri, unde traiesc liliecii!

| thetraveler a răspuns:

Mie daca imi dai un pret bun si imi dovedesti ca e materialul autentic si nu gainat de gaina si sa fii aproape de buzau.nu pot comanda daca esti din Iasi sau alt oras dapartat