| mary_8160 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare sunt pasionata de flori de apartament as dori daca sunt persoane si daca vor sa schimbam pareri despre ele? va multumesc.

5 răspunsuri:
| tee a răspuns:

EU, EU! Imi plac la nebunie si am o colectie destul de frumusica, cu toate ca s-ar putea mult mai bine, dar sotul meu face "alergie" cand aude de flori. Chiar mi-ar placea sa schimbam pareri. Este subiectul meu preferat...

| frida0purple a răspuns:

Ce flori de apartament ai?happy

| hapy a răspuns:

Http://hapy.sunphoto.ro/gradina_de_vara_si_de_toamna_amara/pagina6 daca ai un album ar fi excelent, mie imi plac f.mult cele din gradina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in comunitatea egradini! Mai precis - eGradini.ro -

| ele30 a răspuns:

Pentu andra vreau sa ii spun ca am multe flori am o colectie impresionanta de cactusi violete aloe vera trandafiti crin si numarul lor ar putea continua daca te intereseaza sa schimbam detalii cu cea mai mara placere