| lisa_6550 a întrebat:

Buna nu doresc sa pun nici o intrebare pe acest site vreau doar sa fac sa zicem un anunt. sunt foarte pasionata de psihologie si supranatural si deoarece si eu sunt tot o adolescenta as dori sa ajut si ale persoane care au nevoie sa se descarce sa isi spuna problemele si rog pe cei interesati sa dea add la id ul larisa. miky

2 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Sincer, daca tot manifesti interes pentru ajutorarea semenilor si iti place, de ce nu mergi mai departe pe ideea asta si de ce nu faci un curs de reiki, reflexoterapie, kinetoterapie sau altceva?

| uirebitpunctro a răspuns:

Bravo! Probabil ca in maxim 24 de ore lista ta de mess va geme de durere ( sau satisfactie masochista) iar tu vei regreta ca ti-ai facut id-ul public cu atata usurinta.