| Cipriana a întrebat:

Ma bucur ca am ajuns in mijlocul vostru si sper sa imi fiti de ajutorbig grin. As dori sa intreb care dintre voi scrie poezii?happy Eu una sunt pasionata de versuri si doresc sa public o carte ...As vrea sa gasesc cateva persoane cu care sa pot discuta pe aceasta tema.sa schimbam pareri etc. fundita pentru cei care vor :*

Răspuns Câştigător
| EuPaulA a răspuns:

Draga Cipriana eu am o colega care nu are cont pe TPU dar sunt sigura ca ar fi interesata scrie poezii foarte frumoase... O cheama Bianca Partoc : ID:bicorap3(te rog nu spune cine ti-a zis despre ea te rog)Dar imi dai mie funda?

4 răspunsuri:
| Springflower2020 a răspuns:

Buna! In ce clasa esti? Si mie imi place sa fac poezii! Da add la id-ul asta: deea_loquita_sweet

| imagine a răspuns:

Avand in vedere ca am citit multe carti proaste in ultima vreme, te sfatuiesc sa vorbesti cu un poet inaine sa publici o carte si eventual cu un critic; nu te baza doar pe parerile prietenilor sau profesorilor de romana.

| Maya_5016 a răspuns:

Hey...si eu sunt noua si ma bucur sa vad pe cineva interesat de poezie ca si mine...Si eu m-am gandit sa public o carte si acum mi s-a ivit ocazia. Singurul detaliu e ca eu le scriu majoritatea in engleza, pentru ca asa ma exprim mai bine, insa imi place sa scriu si in gen epic, folosindu-ma de metafore si comparatii. Daca vrei sa mai schimbam pareri contacteaza-ma pe facebook: Maya Andreea. Si iti urez mult noroc in continuare.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wwwpoezii.ro sau reteaua literara.ro-Gelu Vlasin