| Andreea17178Iuliana a întrebat:

Am un aparat delonghi caffe corso. Imi poti spune daca ai patit vreodata la butonul acela, ledul rosu mai exact pentru zaț de ce e aprins si nu se stinge desi este golit, curat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu-i bagat sertarul corect, si probabil nu atinge senzorul.
Mai scoate-l si pune-l din nou, poate va atinge senzorul si se va inchide.

| Quassaar a răspuns:

Citește instrucțiunile. Mai mult ca sigur trebuie sa ii faci decalcifiere.

| Andreea17178Iuliana explică (pentru Quassaar):

E cumparat de 3 zile si am facut decat 3 cafele. Si de atunci sta ledul acela incontinuu aprins, si nici cafea nu face. Am citit ca decalcifierea se face la 2 luni.

| Danmihai1 a răspuns:

Buna oare ati rezolvat problema ca asa am si eu unu si tot asa face