| Stitch92 a întrebat:

Am o problema cu receiverul digi tv: de dimineata tot apare pe receiver ledul rosu aprins si cele 4 linii, nu raspunde la nicio comanda comanda. L-am scos din priza, l-am oprit din butonul din saptele acestuia, am scos si reintrodus cartela, degeaba. Ce este de facut?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te-ai uitat la telecomanda? De regula asa se intampla cand s-au descaracat bateriile, am patit-o si eu. Schimba bateriile telecomenzii. Daca nici asa nu merge trebuie sa anunti furnizorul de semnal. Numai bine!

| Ghiran_Ionutz-Cosmin_1994 a răspuns:

Am aceeasi problema si eu! cum ai rezolvat?