Întrebare recomandată | Roxana4554 a întrebat:

Are cineva idee de o firma de amenajari interioare din Bucuresti serioasa? Parintii mei vor sa-si renoveze apartamentul si chiar vreau sa gasesc o firma serioasa, care sa se tina de treaba, sa lucreze ok, sa fie corecti si sa nu stea prea mult timp, mai exact sa piarda timpul aiurea, vrem ca renovarea sa dureze maxim doua saptamani. Astept sugestii!winking :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru a primi un raspuns corect, trebuie sa spui exact ce intelegi prin renovarea unui apartament. Sunt lucrari care te pot costa numai cateva mii de lei, sunt si lucrari care te pot costa cateva mii de euro.

| Veromon a răspuns:

Iti recomand si eu o echipa serioasa, vezi aici http://goo.gl/agcGwS

| bucurestiamenajari a răspuns:

Va recomand cu incredere puteti studia si portofoliu firmei: http://amenajarirenovariinterioare.net/preturi/.Preturile sunt accesibile.

| george3111 a răspuns:

Http://www.amenajari.doriongroup.ro/ Poate te voi ajuta cu acest site.Bafta!