| dyana98dy a întrebat:

As dori sa-i fac un cadou mamei mele si as vrea sa va stiu parerea. As vrea sa stiu avantajele si dezavantajele acestui obiect
http://www.top-shop.ro/bucatarie_casa/mop_h2o.html si vreau sa stiu de unde il pot cumpara mai ieftin...
Multumesc! :* :* :*

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Vrei sa-i cumperi mamei tale un mop? Daca nu e trecuta de 45 de ani eu zic ca ceva mai potrivit ar fi ceva pentru ea de ex o geanta, cosmetice, o bluza...nu un mop.
Ca sa-ti raspund la intrebare, mopul ala e bun la inceput apoi se murdareste, se strica si o sa fie un chin sa speli cu el. Daca totusi vrei sa il cumperi il gasesti pe topshop sau pe okazii.

| dyana98dy explică (pentru Bondarel99):

Eu vreau sa ii cumpar ceva ce nu are. Dar mersi de opinie.

| andru10best a răspuns:

Decat sa iei mai iaftin si mai prost, mai bine cumpara de pe top shop si sigur este bun si nu te lasa la greu.