| anageorgescu a întrebat:

Buna!

As vrea sa stiu cat de sigura este zona Aparatorii Patriei din Bucuresti, preferabil de la cineva care locuieste sau a locuit acolo.

Am gasit un apartament in care as vrea sa ma mut, dar am citit ca ar fi o zona destul de periculoasa, controlata de clanuri si sincer imi e cam teama, de aceea am zis sa ma interesez inainte.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot sunt clanuri dar atat timp cat iti vezi de treaba ta si nu te bagi cu ei in seama nu are de ce sa-ti fie teama, unde mai precis ca e cartier mare

| anageorgescu explică (pentru anonim_4396):

E cam la 3 minute de metrou, intr-un bloc refacut, de 4 etaje.

Multumesc de raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anageorgescu):

Ana, aia se cearta intre ei mai ce treaba ai tu cu ei, dar exista si numarul 112 al politiei, daca, smecehrasii, vad ca ai chemat politia se feresc de tine ca dracu de tamaie laughing kiss

Răspuns utilizator avertizat