| SteelShadow a întrebat:

Care este specia de Bonsai cea mai ușor de întreținut si crescut? O specie rezistentă, potrivită pentru începători.
Răspunsuri din experiență proprie, va rog.

2 răspunsuri:
| SteelShadow explică:

Si eu mi-am luat unul mai demult si in vreo 3 saptamani s-a uscat... De aceea pun acesta întrebare, poate am achiziționat atunci unul dificil de ingrijit.

| Stefy_Stefania_2000 a răspuns:

Eu mi-am luat unul din Dedeman si am intrebat pe cineva. Mi-la dat pe cel mai frumos:i-am luat tot ce trebuia l-am udat o data la 3 zile si dupa o luna s-a uscat.crying(