| denisa1096 a întrebat:

Cum se cumpara tapetul si cât costa?

9 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La mp, obor mai ieftin

| Resurrection a răspuns:

Din supermarketuri si preturile incep de pe la 20 de lei o rola si duc pana pe la cateva sute de lei. Pe mine m-a costat in jur de 300 de lei un perete.(dar tapet mai bun)

Răspuns utilizator avertizat
| rocket a răspuns:

Poti sa il comanzi online si poti sa il ceri la ce dimensiune vrei http://li.ro/4teg

| DeyutzaDeea a răspuns:

Il poti cumpara de la magazinele care se ocupa cu amenajarea casei, de exemplu Dedeman, si preturile depind de magazin si de cantitate.

| Skrilly a răspuns:

De la dedeman, baumax, magazine pentru. caza Obi...happy si costa in jur de 30 de lei, dar cum sti depinde unori si de calitate

| Juiana a răspuns:

Poti sa-l cumperi de la urbanoutfitters.co.uk de la Dedeman, Brico store, http://www.atria.ro/tapet.html?gclid=COqusOzBurQCFYMXzQodXmEAZQ
la atria sunt preturi mici dar depinde si de tapet. Sper sa-ti placa! Dai funda?:)

| Teo1993 a răspuns:

Poti cumpara de la Dedeman si pretul depinde de cantitate.

| Moga_Adrian_1987 a răspuns:

Salut! Se calculeaza tapetul in felul urmator:

De ex: daca este o camera de 4 lungime, 3 latime si 2.5 inaltimea, calculezi perimetrul 4 + 4 + 3 + 3 = 14
14 ml : 0.6m = 24 fasii
necesarul de tapet: 24 x 2.5m = 60 ml
Pentru modele de tapet ieftine si multe eu iti recomand pe cei de la startdecor la adresa http://www.startdecor.ro. Am avut mai multe comenzi la ei si au fost foarte promti.