| Bella9538 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste firme de mobila pentru bucatarie? Chiar si site-uri... Mentionez ca sunt din Bucuresti. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/mobila-ieftina.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Ilie_Constantin_Daniel_1979 a răspuns:

Angel Mobilli. Oferim mobilă la comanda. La prețuri accesibile și calitate superioara. Oferim consultanta, măsurători, montaj și transport gratuit.

| Ilie_Constantin_Daniel_1979 a răspuns:

Bună ziua. Angel Mobilli. Oferim mobilă la comanda din mdf si pal melaminat pentru toate gusturile și bugetul fiecărui client... Oferim consultanta, măsurători, montaj și transport gratuit