| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a întrebat:

A achizitionat cineva de curand role Roxa? Se mai gasesc? Unde? (mentionez ca sunt din bucuresti) Si niste site-uri de unde pot cumpara?batting eyelashes
Sau alte firme de role foarte bune?batting eyelashes Multumesc anticipat.love struck

4 răspunsuri:
| Clauuu a răspuns:

Se mai gasescwinking

La Decathlon

Dar sunt bune si rolele de la Rco

Sh chiar te.as sfatui sa cumperi Rco:*

fundita:X?

| stevie*rae a răspuns:

Nu iti recomand Roxa, mi se par proaste. Ai putea incerca Rollerblade, e cea mai buna firma de role din lume. Sunt ceva mai scumpe dar ai garantia ca iti vor merge in urmatorii 5 ani fara sa le schimbi nimic. Mie mi-au rezistat 7 ani si le-am folosit frecvent. Si uite si aici site-ul de unde poti comanda www.rollerblade.com

| Iulian_Robert_1997 a răspuns:

Iti recomand roxa si eu am si is foarte bune si uti zic din propia experienta ca, sunt de ceva timp rolar profi si stiu ce e bun si ce nu e bun Rollerblade sunt bune dar sunt mai mult pentru profi sti tu de ce vorbesc... funditalove struck

| geodiva a răspuns:

Stevie*rae nu are dreptate primele mele role a fost de la roxa(6 ani) mi le-a dat o prietena care le mai purtase 5 ani, eu le-am purtat pana la 12 ani si le-a mai purtat si verisoara mea 5 ani. Deci cam 15-16 ani si nu am schimbat niciodata rotile.Acum sunt putin tocite rotile si s-a rupt ciorapul.Asa ca iti recomand role Roxa