| Alexandra-Maria_Oros_1999 a întrebat:

in scurt timp se apropie Craciunul si nu stiu cu ce sa imi decorez camera.Ma puteti ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Globuri,beteala,fulgi din hartie, zapada artificiala, pom de craciun micut, luminite, mos craciun de plastic, clopotei, desene de craciun.

1 răspuns:
| Marin_Silvia_1974 a răspuns:

DA,POTI CU mai intai facandu-ti ordine in camera. happy apoi pune niste luminite la fereastra.cel mai indicat ar fi sa pui betisoare parfumate si niste ghirlande. un parfum de mar sau scortisoara si desene pe geam cu spray-uri speciale. sper ca te-am ajutat!