| Iulian99882 a întrebat:

Livada,stupi sau salcii energetice, care ar fi cea mai buna alegere?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Si eu as zice stupi, dar acestia necesita pasiune, timp si pricepere.
Salcia energetica nu necesita multa munca, in schimb trebuie sa iti si foloseasca (sa ai cui o vinde).
Livada e o investitie pe termen lung, cere putin mai multa munca decat salcia, dar mai putina decat albinele.
Livada este si o oaza de relaxare, iti permite sa te ocupi si de apicultura, iar daca ai ghinion in vanzare fructelor, nimic nu se pierde, mai ales daca ai si un cazan de cupruwinking...

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Toate trei. Ca să nu ai toate ouăle într-un singur coș, cum se spune.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut! Stupi.