| trisha88 a întrebat:

Buna,

Mi s-a umplut casa de musculite si asta se repeta in fiecare vara, as dori sa stiu cum as putea scapa de ele ca nu le mai suport. Poate stie cineva o metoda de a scapa de ele.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da cu spray. Apoi aeriseste. Daca ai sita la geam.

| LIN2010 a răspuns:

Cea mai eficienta este o dezinsectie, atat in interiorul casei dar mai ale in exterior.Se face de personal calificat, o data pe an, cam prin luna mai.Respecte

| qIrinna a răspuns:

Cea mai eficienta este o dezinsectie, atat in interiorul casei dar mai ale in exterior.Se face de personal calificat, o data pe an, cam prin luna mai.Da cu spray. Apoi aeriseste.

| GaaraOfTheSand a răspuns:

Metode:
1.Spray
2.Palma de aia care le lovesti
3.Le impingi spre geam
Sper ca te-am ajutat!