| FlyingSparkle a întrebat:

De cateva zile am observat ca imi cad niste musculite din par, ma rog, un fel de musculite si nu stiu ce sunt. am gasit din ce in ce mai multe. pot fi paraziti de par?! sad si daca da, cum as putea scapa de ei? sad

3 răspunsuri:
| BlackRose08 a răspuns:

Pff. sincer. pot fi paduchi. big grin acum nu prea pica ei din par, insa ai putea sa ii spui mamei tale sa te verifice in par, deoarece pot fi paduchi. de care scapi foarte greu. Poti scapa de ei cu petrol sau alte solutii de la magazin. Oricum cel mai bine e sa ii spui mamei tale!

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Uita-te aici daca ai aceste ``simptome`` si iti dai singura seama... daca nu nu stiu ce ai putea avea...mai sigur spune-i mamei tale:D

http://www.suntmamica.ro/Paduchii.html

| lav161514 a răspuns:

Nai scris despre paduchi in cartea ta?:O:O:O