| seby8873 a întrebat:

poate sa imi spuna cineva aproximativ in cat timp iese marul (pomul) dupa ce am pus samanta in pamant. multumex mult:*:*

Răspuns Câştigător
| Laly_4113 a răspuns:

Cam in cateva luni, oricum prima recolta apare dupa vreo 2-3 ani de la plantare asa stiu

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sa nu te astepti la mere de calitate. Pentru asta nu este suficienta o samanta, este nevoie de altoire.
Stiti voi ceva referitor la anul in care apare primul fruct, insa plantarea nu e acelasi lucru cu insamantarea, la plantare puietul avand deja vreo doi ani de viata.

| eugem35 a răspuns:

Ia pune tu seminte de mar in pamant sa vedem iese ceva nu cred ca va rasri vreun mar

| FeFy` a răspuns:

Cam 1 an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam in cateva luni, oricum prima recolta apare dupa vreo 2-3 ani de la plantare asa stiu