| mara_4466 a întrebat:

Buna seara.As dori sa stiu care sunt cele mai bune termopane? firma ...si unde pot fi si oameni seriosi. Daca stie cineva pretul...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele mai bune termopane sunt cele cu 6 camere, geam patru anotimpuri.
Întreabă prin cunoștințe, prieteni care au astfel de geamuri calitate/preț/garanție.
www.send92.ro, www.geoart.ro, etc.
Caută firme și în Pagini Aurii.
Pa, pa.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Pai du-te si cauta prin orasul de unde esti tu firme. Uita-te la ce termopane au, cat de bune sunt, ca de specializati sunt oameni.
Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune sunt Rehau. Le am de 4 ani şi acum mă mai ţin.