| Razvan03Andrei a întrebat:

Buna seara TPU! As dori sa imi fac o minisera in care pot sa imi cresc propiile legume, fructe si florihappy Materialele ar fi doar cele "la indemana", dar sunt dispus sa fac ceva ce sa merite pentru ca vara asta mi-am luat cateva ghivece si am plantat aproape orice si a fost foarte distractiv. Daca vreti puteti sa imi dati si cateva idei de plantatie...Multumesc anticipatbig grin P. S. Ofer funda!

Am uiat sa spun, cum as putea sa creez o astfel de sera?

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Sa iti faci - este ceva frumos si o sa te simti bine cand vei fi inconjurat de flori

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Multumesc si Doamne ajuta