| Ramo024 a întrebat:

Mi-au rămas moștenire de la cineva foarte multe ghivece de flori - vreo 50. Eu nu am timp să mă ocup de ele și ocupă destul de mult loc. De udat le ud. Ce aș putea să fac eu cu ele? Oare pot să le donez undeva la o florărie sau la o seră? Dați-mi idei!

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Foto - postare pe site de anunturi - vinzare. Cîștigi si niste bănuți.

| Mosotti a răspuns:

Le arunci, e f simplu.

| Catrice a răspuns:

Le faci cadou.

| Yuoia a răspuns:

Sunt multe persoane care abia asteapta sa aiba o floare dar nu-si permit sa le cumpere.
Intreaba printre vecine. Chiar daca nu le vor, vor sti persoane care vor.
Daca vrei sa le donezi, da-le la o scoala.

| dinaprilie a răspuns:

Planteaza/le in natura